פעילות במסגרת מעורבות חברתית

הרצאתו של סר"ן במיל. יעקב שה לבן בנושא "מסע אלונקות".

ביום המוקד למעורבות חברתית שכבת י' זכתה לשמוע את הרצאתו של סר"ן במיל. יעקב שה לבן בנושא "מסע אלונקות".
בעקבות ההרצאה החליטו מספר תלמידים מהשכבה להתנדב בארגון "נוער למען פצועי צה"ל".
הם נפגשו עם פצועי צה"ל מספר פעמים.
במפגש שהתקיים היום עם יוסי ועקנין, שנפצע במלחמת יום הכיפורים, כיבדו אותו בסופגניות שהביאו עמם וזכו לשמוע את הסיפור שלו.
נינה וליה שהשתתפו במפגשים מספרות:
ליהי: "הרגשתי ממש גאווה שאנשים תורמים מעצמם ככה למדינה שלנו. מה שלקחתי מהמפגש זה שנכות זה לא סוף העולם ושהיום אפשר כבר לעשות כמעט הכל גם עם נכות אם יש לנו מספיק כוח רצון."
נינה: "כל החיילים שפגשתי עברו זוועות ומקרים מחרידים וחלק מהם כמעט מתו!
לקחתי לעצמי להישאר אופטימית ותמיד להוכיח לעצמי שאני יכולה. תמיד לראות את הצד הטוב בכל מקרה ולהסתכל קדימה."

בקוגל מעורבות חברתית זה לא רק ערך זו לגמרי הדרך!!!

תלמידי י"ב 1 והמחנכת תמר כהן רכשו 25 כירבוליות לחורף מהכסף שהרוויחו מהמכירות בדוכן האוכל בליל המדענים אשתקד. בימים אלה הם מביאים את הכירבוליות עד פתח ביתם של הגמלאים ממועדון לחולי פרקינסון שבג'סי כהן.
כמה טוב לעשות טוב.
בקוגל מעורבות חברתית זה לא רק ערך זו לגמרי הדרך!!!

חוברת מעורבות חברתית לתלמידים – תשפ"א

קישור לחוברת

רכזת מעורבות חברתית: סיגל בלס

התנדבות שוב במועדון הגמלאים במתנ"ס נאות שושנים

כיתה י"א2 והמחנכת דורית בייטל התנדבו שוב במועדון הגמלאים במתנ"ס נאות שושנים בתוכנית נהנו הגמלאים משירה בציבור והדרכה על הפלאפון.

מעורבות חברתית בקוגל – חודש ספטמבר 2019

חודש אלול בתיכון קוגל- רק התחלנו את השנה וכבר יש עשייה עשירה למען הקהילה. תלמידי קוגל וצוות מורים ומחנכים יקר. גאים בכם על התרומה המשמעותית לקהילה: תלמידי מגמת התקשורת בהובלת רונית, דיאנה ומיקי התנדבות עם ניצולי שואה, כיתה יב 7 בהובלת חנית ובליווי המורה נורית מאיר התנדבות בפרוייקט כרובית, כיתה יא 1 בהובלת תמר כהן התנדבות בליל המדענים, נציגים מהמגמות המדעיות בהובלת צוות מדעים על הפעילות הקהילתית בליל המדענים, נציגי כיתה י"ב 5 הלבישו את חדר המורים בחג באמצעות הברכות שכתבו למורים לראש השנה, כל תלמידי בית הספר בהובלת דיאנה ודנה – מלוות מועצת התלמידים על שיתוף הפעולה בין התיכון לחטיבת הביניים באיסוף ובהכנת אריזות מזון לנזקקים מקהילת בית הספר..

וגם יוסי ותלמידי כיתה יב 2 ביקרו את אהובה בביתה עם זר פרחים, שוקולדים ואיחולי שנה טובה והחלמה מהירה. היא נפצעה והם מכירים אותה מההתנדבות שלהם בשנה שעברה במועדון בפורים.

תלמידי כיתות י1 וי7 התנדבו השבוע בהצל ליבו של ילד בחולון.

הצל ליבו של ילד הינו פרויקט הומניטרי בינלאומי הדואג לניתוחי לב מצילי חיים ומעקב רפואי לילדים ממדינות מתפתחות, ללא הבדלי גזע,דת, לאום, מגדר או מצב כלכלי. כשהגיעו קבלנו הסבר על פרויקט ואחכ אט אט יצאנו לילדים וניסינו ליצור איתם קשר, לשחק איתם ולהפעיל אותם. התלמידים שיתפו פעולה והתרגשו מאוד.

דברים טובים קורים בקוגל - מעורבות חברתית

חוברת דיגיטלית המתעדת את הפעילות בתחום המעורבות החברתית בקוגל בשנת הלימודים תשע"ט.

קישור לחוברת הדיגיטלית

יום המעשים הטובים תשע"ט

ידורות מתקרבים-פעילות עם ניצולי שואה בבית להיות במהלכה: תלמידי י"א 5 עם המחנכת ןהמןרה אורלי מאמיה כיבדו את ניצולי השואה בארוחת בוקר בריאה. בהמשך כל הנוכחים השתתפו בפעילות ספורטיבית משותפת . בסיום הפעילות, תלמידי יא 5 העבירו הרצאה בנושא בריאות.

לצפייה באלבום התמונות 

תלמידי י"ב 7 והמחנכת חנית חדד סיניק – התנדבות בגן "פטל"

תלמידי כיתה יב7 ותלמידים מחטיבת הביניים ביקרו היום ובילו את יום המעשים הטובים בגן פטל. תלמידי קוגל הפעילו את ילדי הגן. הילדים עשו יצירות בנושא האביב, שרו, רקדו ושיחקו בחצר.

לצפייה באלבום התמונות

תלמידי יא3 במועדון שלו- מועדון גמלאים

יום המעשים הטובים בקוגל: תלמידי יא 3 והמחנך מיקי שגיא . דורות מתקרבים – מפגש עם מועדון הגמלאים "שלו" : הדרכה על שימוש בסמרטפון ובמחשב+ פעילות מסך ירוק 

התנדבות במרכז קש"ת, מרכז תעסוקתי לאנשים בעלי צרכים מיוחדים

תלמידים משכבת י"א בליווי סיגל בלס, רכזת המעורבות החברתית בתיכון קוגל , בילו את היום הראשון של חופשת פורים בהתנדבות במרכז קש"ת, מרכז תעסוקתי לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. התלמידים הפעילו תחנות באולינג, בועות סבון, קעקועים, איפור ועוד, רקדו ושימחו את המשתתפים במסיבת פורים חגיגית ומרגשת. בקוגל מעורבות חברתית זה לא רק ערך- זו הדרך!!!

קישור לאלבום התמונות 

תלמידי כיתה יב 3 – פעילות בגן דותן

התנדבות ב"גן אלון" בחולון

יב 5. – התנדבות ב"גן אלון" בחולון. התלמידים התנדבו ב"גן אלון" בחולון ונהנו מכל רגע. התלמידים שיחקו עם ילדי הגן, עשו איתם יצירה ושוחחו איתם.

לצפייה באלבום התמונות

לעוד תמונות ומידע – יום המעשים הטובים: קישור

בקוגל מעורבות חברתית זה לא רק ערך זו הדרך!!!
בגאווה גדולה אנו מכריזים על זכייתן של שיראל חדד מ- י"ב /6 ושל שירז אביסרור מ-י"ב /7 באות הוקרה על הצטיינותן בתחום המעורבות החברתית. שיראל ושירז קיבלו את אות ההוקרה בטקס מחוזי חגיגי. שיראל ושירז הן מודל ודוגמא לבני נוער שלצד ההשקעה בלימודים הן מקפידות להתנדב ולתרום מזמנן ומכישוריהן למען הסובבים אותם.
הן מובילות עשייה חברתית בכיתה, בבית הספר ומחוצה לו. שיראל ושירז יישר כוח !!! אנחנו גאים בכן!

 

23.12.2018 – תלמידי כיתה י"א 1 והמחנכת מלי התנדבו במועדון . הגימלאים בפבריגט "מרכז גיל הזהב". הגמלאים שמחו שנכנסה רוח צעירה למקום. ונקבע מפגש נוסף בפורים לפעילות שהתלמידים יכינו עבורם. לצפייה באלבום התמונות

תלמידי כיתות י' 1 ו י'4 נפגשים בפעם בשבוע לעבודה בגינה הקהילתית של השכונה. התלמידים יזרעו, יבנו ויקימו את הגינה ובבוא העת יקצרו את פירותיה יחד עם תושבי השכונה.

באלבום התמונות רואי איך הם מכינים גמדים שיקשטו את הגינה הקהילתית קישור לאלבום התמונות

תלמידי י 2 במועדון נאות שושנים

י'2 התנדבה בחופשת חנוכה במועדון גמלאים במתנ"ס נאות שושנים. במהלך ההתנדבות הדלקנו נרות, שרנו שירי חנוכה, שיחקנו בינגו ושוחחנו עם הגמלאים – שמענו סיפורים בנושאי עלייה לארץ, משפחה וניסים. נהנינו מאוד והרגשנו שגם הגמלאים שמחו במפגש איתנו.

הגדרות כלליות כניסה למערכת