תקנון התיכון השש-שנתי ע"ש חיים קוגל

הנהלת ביה"ס, המורים והעובדים מקדמים אותך בברכה בפתיחת שנה"ל החדשה.

בית ספר "קוגל" הנו מוסד חינוכי, תרבותי ולימודי המטפח מצוינות ומיצוי אישי בכל תחומי הדעת ושואף להוביל את תלמידיו להישגים גבוהים תוך עיסוק מתמיד בעשייה ערכית וחינוכית.

ביה"ס מחנך לנורמות מוסריות ולאמות מידה התנהגותיות. על כן, יש לקבוע מערכת זכויות וחובות בנוסף לסדרים ברורים. קיומה של מערכת כזאת נועד להבטיח מסגרת חיים מכבדת ומכובדת בביה"ס.

ביה"ס מאמין בפיתוח דיאלוג. לפיכך, תקנון ביה"ס נבנה לאחר שיח מקדים בין מורים, תלמידים והורים, מתוך כוונה להפעיל חשיבה משותפת, להגיע להבנה וליצור אוסף של כללים המבוססים על ערכים חברתיים: יושר, הגינות, כבוד לזולת ולמקום, סובלנות, אחריות ומעורבות, מצוינות, דיוק, סדר ומשמעת, למידה עצמאית ואיכות חיים. מטרת הכללים להבטיח התנהלות תקינה של ביה"ס ולאפשר שמירה על אווירה נעימה, תקינה, רגועה ונינוחה שתתרום לסביבה לימודית ואיכותית שבאמצעותה יתקיימו רכישת ידע ומיומנויות שונות בצורה המיטבית, תוך שמירה על זכויות הפרט וחובותיו.

התקנון מהווה מסגרת ברורה המחייבת מורים ותלמידים.

תקנון-לתלמיד-תשעט
יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות