יוזמה של תלמידנו

עוד יוזמה, הפעם של תלמיד י״ב7, ארד חמו, עם מעורבות מבורכת של תלמידי י״ב ומורי ביה"ס.
ובלשונו של ארד:

היי לכל השכבה, זה ארד חמו מי״ב7. מקווה שכולכם בטוב ועוברים בחוזק ואומץ את הימים הקשים שנפלו עלינו.

רציתי לעדכן לגבי הפרוייקט שלי שבטח חלקכם כבר שמעתם עליו.

אז לגבי תוצאות:

– מעל ל 10-15 עגלות סופר מפוצצות מזון, חטיפים, שתייה, מוצרי הגיינה, טואלטיקה, שימורים, אלקטרוניקה ועוד המון נתרמו והגיעו כבר אל החיילים שלנו בדרום. ניסינו להעמיס ולהעביר את כל המזון דרך כמה רכבים וכבר לא היה לנו מקום לשבת מרוב שהיה מפוצץ!

– בסביבות ה-4000₪ נתרמו על ידי חלקכם, על ידי ההורים שלכם, המורים ואפילו אנשים זרים שרק רצו לתרום כסף למטרה. תודה אישית ממני לכולם, זה מאוד לא מובן מאיליו.

רציתי לעדכן שזה הזיה שבתוך יומיים כבר נאלצתי לעצור את הפרוייקט בגלל הודעות רבות שהגיעו אלי על ידי חיילים שמעדכנים שהבסיסים שלהם מפוצצים במזון, וכבר אין מקום לנשום שם. הבנתי שאני את שלי עשיתי, עד לפעם הבאה.

שוב, תודה לכל אחד ואחת מצוות המורים ומהתלמידים שתרם את חלקו בהתרמות בסופרים, בהעברת כספים בביט ובכל תרומה אפשרית אחרת. אני מעריך את זה ברמות. רציתי למצוא דרך לעדכן את כל הבית ספר שלנו לכוח האחדות שלנו בעזרת תרומות גדולות ואפילו קטנות של כל אחד ואחת מאיתנו.

תודה למיקי, המחנך שלי, שהעביר את ההודעה שלי לצוות המורים ששלחו לכל אחת מהכיתות את העדכון הזה.
עם ישראל שלנו חי ובועט! אנשים, אל תורידו ראש לשנייה!
אם אני עשיתי את זה כל אחד יכול.

באמת אני מקווה שהפרוייקט הזה ידחוף אנשים לקבל מוטיבציה להתחיל יוזמות כאלה ואחרות כדי להפוך את הנוער הפסיכי שלנו להכי טוב שיש!

היה לי חשוב לעדכן את כולם ובאמת לתת מורל ולשמח אתכם ולהרגיע לגבי חששות על מצב החיילים שלנו בשטח. אל תדאגו דואגים להם לכל דבר ועניין.
ובאמת, מצווה ענקית לדאוג לעשות טוב בימים קשים.

מאחל לכולנו שנדע ימים שקטים יותר ושרק נעלה וניתן בראש מהמכה שעם ישראל חטף. מאחל שהכל יהיה לטובה מעכשיו.

אוהב את כולם ופה בשביל הכל,

ארד
 
 
הגדרות כלליות כניסה למערכת