תפריט

בעלי תפקידים

 

§      מנהלת התיכון השש-שנתי קוגל – ורד כהן-דוד

§      מנהלת חטיבת הביניים קוגל – לילך דיין

§      סגנית מנהלת חטיבה עליונה, רכזת מערכת ומערך בגרויות – אילנה מזרחי

§      סגנית מנהלת חטיבת-הביניים ורכזת פדגוגית: שרון מורדוך

§      מנהל אדמיניסטרטיבי- שמעון רביבו

§      רכזת חינוך חברתי-ערכי ורכזת הכנה לצה"ל: חטיבה עליונה – אולגה גנזר

§      רכזת חינוך חברתי-ערכי, אחראית מערכת: חטיבת הביניים – תמר שמואלי דוד

§      רכזת מדידה והערכה, חטיבה עליונה – דורית בייטל כהן

§      רכז סדירויות, חטיבה עליונה – אלון אופיר

§      רכזת התפתחות אישית ומעורבות חברתית – סיגל בלס

§      רכז כיתות שח"ר – יאיר אברהם

§      ריכוז טיולים: חטיבת-הביניים – ששון שמש; חטיבה עליונה: סאם רקיע, שמשמש גם רכז מש"צים

§      רכזת חינוך מיוחד – דין אביב

§      מלווה מנהיגות תלמידים: חטיבה עליונה – חנית חדד-סיניק; חטיבת הביניים – עדינה סימן-טוב

§      רכזי תקשוב: חטיבה עליונה- אדוארדו לינה; חטיבת ביניים – משה קהימקר

§      רכזת לקויות למידה והוראה, חטיבה עליונה –

§      רכז גמלאים – גל סגל

§      מב"ס (מדריכה בית-הספר ל"סמים ואלכוהול") – חטיבת ביניים: אילה דברת זינו;

חטיבה עליונה: נירה אשכנזי

§      רכזי ביטחון – חטיבת הביניים: שי אל בורנשטיין; חטיבה עליונה: יפתח מרקוביץ'

§      טבלת ריכוז שכבה, יועצות שכבה:

 

שכבה

ריכוז שכבה

ייעוץ

ז

קרן דרסה

אילה דברת זינו

ח

אילה אלט

קרן אלימלך

ט

אורנה אהרון

ט 1, 2, 3, 4 – קרן אלימלך,  ט 5, 6 – אילה דברת זינו

י

מיכל ליבוביץ'

נירה אשכנזי

יא

יוסי רטנובסקי

נירה אשכנזי- יא 5, 6; עדן אהרונוב יא 1, 2, 3, 4, 7

יב

אורית בן חיים

ורדית שוהנדלר

 

 

רשימת המחנכים

חטיבת-הביניים

 

 

שכבת ז

שכבת ח

שכבת ט

1

אורליצד"ף פלאח, סטלה חצבני

 

צד"ף

רגינה קריגר

צד"ף

אייל מרדכי

2

סופי טורנג'י, חזי יחזקאל

אילה אלט

עינת מורד

3

כימטק

קרן דרסה, קרן אלימלך

כימטק

עדינה סימן-טוב

כימטק

שרית קוטלובסקי

4

תמר שמואלי, שי-אל בורנשטיין

לילך להק

טכנוספורט

אורנה אהרון

5

לימור הורוביץ, עופר שרון

שרון מורדוך

מיכל גבסי

6

נאוה רוסו, מוריה סופר

חינוך מיוחד

דנה לב

חינוך מיוחד

מיטל אדוט

7

מירי ענבר, בל עטיה

 

 

8

חינוך מיוחד

גילה לביא

 

 

 

חטיבה עליונה

 

 

שכבת י

שכבת יא

שכבת יב

1

אתגר

תמר כהן

אתגר

מלי אורטל

אתגר

לימור בסעוד

2

נחשון

דורית בייטל כהן

נחשון

יוסי רטנובסקי

נחשון

גל סגל

3

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

אורלי בולשוב

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

מיקי שגיא

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

אלון אופיר

4

חינוך מיוחד

עמית ליפשיץ

חינוך מיוחד

דין אביב

חינוך מיוחד

נטלי שר גדעון

5

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

דיאנה ריחני

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת, מדה"ח; שפות

איריס אזולאי

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

אורית בן חיים

6

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

מיכל ליבוביץ'

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת; מדה"ח; שפות

אילנה מזרחי

הנדסית – מדעית; ביוכימיה; תקשורת, מדה"ח; שפות

סיגל בלס

7

מב"ר

עדי שולר

מב"ר

יאיר אברהם

מב"ר

חנית חדד-סיניק

 

 

 

רכזי תחומי הדעת

מקצוע

רכז/ת

מקצוע

רכז/ת

מתמטיקה

חט"ב – טלי ברוכים

חט"ע – חגית גרואר

מדעים

חט"ב – שרית קוטלובסקי

חט"ע – אורלי מאמיה

אנגלית

חט"ב –  רגינה קריגר

חט"ע – חנה אלפסי

טיולים

 

חט"ב – ששון שמש

חט"ע – סאם רקיע

עברית הבעה והבנה

חט"ב – מיכל גבסי

חט"ע – איריס אזולאי

ערבית

חט"ב –  סטלה חצבני

ספרות

חט"ב – שרון מורדוך

חט"ע – אלון אופיר

תקשורת

רונית צחר מלכה

תנ"ך

חט"ב – אורלי פלאח-נס

חט"ע – קובי בן-בסט

תקשוב

חט"ב – משה קהימקר

חט"ע – אדוארדו לינה

היסטוריה

חט"ב – עינת מורד

חט"ע – אמה אברמוב

חינוך גופני

חט"ב – חזי יחזקאל

חט"ע – יפתח מרקוביץ'

אזרחות

גל סגל

ניהול עסקי

אירית מור

 

עובדים ומנהלה

 

  • מזכירה ראשית חטיבה עליונה – סימה בדש
  • מזכירה ראשית חטיבת-ביניים – רינה שמעוני
  • מזכירת תלמידים – דליה בהנם
  •  מזכירה בחטיבה העליונה – סיון לוי
  • מזכירת כ"א בחטיבה העליונה – נופר נתן
  • מזכירה בחטיבת הביניים – חניתה עוזר
  • מנהלת חשבונות – סוניה מור
  • לבורנטים – סבטלנה אורצקי, אריאל נתנאל, אלונה טולצ'ינסקי
  • מחשוב – אילן ימיני (חטיבה עליונה), גבי רוקניאן (חטיבת ביניים)
  • ספרנים – טיגיסט ביאדגלין, ריקרדו לאפין
  • אבות הבית – פסח זולונדק, מנשה שירי (חטיבה עליונה); יעקב בוסקילה (חטיבת ביניים)
  • פסיכולוגית חטיבה עליונה – לירון פרקש
  • פסיכולוגית חטיבת-ביניים – אילור פליישמן
  • עובדת סוציאלית  – מיכל מרקוביץ'

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת